Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 48
3426028
21136
504
Books: Gastronomy and Gardening
K. Lehotzky Gyula: Az aratógépkezelő. Bp., é.n. Korvin testvérek. 255p. Nagyon sok szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói, laza papírborítóval
3 000 HUF
3422155
21137
504
A gazda, a kertész és erdész leghasznosabb barátai az állatok között. Dr. Gloger L. W. C. munkájának nyomán írták Sporzon Pál és Ébner Sándor. Bp., 1878, Franklin. Újrakötött papírkötés, lapok foltosak, ragasztottak, kopottas állapotban.
2 800 HUF
3422885
21138
504
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, laza kötéssel, néhány foltos lappal
2 400 HUF
3419577
21139
504
Ann Lovejoy: The Border in Bloom. A Northwest Garden Through the Seasons. With paintings & illustrations by Jean Emmons & Kevin Nicolay. Seattle, 1990, Sasquatch Books, 260+(4) p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
2 400 HUF
3422003
21140
504
3 darab mezőgazdasági témájú könyv: Erdélyi-Tengerdi: Permetezés porozás + Vetőmag árjegyzék 1962 + Dr. Papp János - Dr. Tamási János: Gyümölcsösök talajművelése és tápanyagellátása.
1 400 HUF
3422363
21141
504
Kürthy Emilné (szerk.): Különféle előételek. Kipróbált ételreceptek. 3. szám. Bp., "Háztartás" Magyar Asszonyok Lapja. Kiadói sérült papírkötés, viseltes állapotban.
2 000 HUF
3422378
21142
504
Francé, Raoul H.: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., 1942, Dante. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
3421116
21143
504
Venesz József (szerk.): Szakácskönyv. Bp., 1960, Minerva. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
1 200 HUF
3422935
21144
504
A Korintha. A szőlőtőkétől a háztartásig. Receptfüzet. Kiadói papírkötés, sarokhiánnyal, 16p
2 000 HUF
3421164
21145
504
1 800 HUF
3422929
21146
504
Uránia Sütőpor receptkönyvecske 2. sz. Kiadói papírkötés, szakadásokkal. 8p.
1 800 HUF
3180133
21147
504
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house