Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 137
3423380
13396
504
120000
Tóth Sándor (1933-2019): Szent Ferenc. Bronz, jelzés nélkül, márvány talapzaton, m: 38 cm /// Proveniencia: A beadó az alkotótól kapta ajándékba.
120 000 HUF
3423145
13397
504
Marton László (1925 - 2008): Kodály. Kerámia plakett, kopással, jelzett, 30x21 cm
5 000 HUF
3423142
13398
504
Világhy Árpád (1960- ): Szerelmesek. Biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29,5 cm
4 000 HUF
3421455
13399
504
Ismeretlen szobrász: Harcos. Repoussé domborított rézlemez kép, 31x26 cm
2 000 HUF
3421454
13400
504
Máté János (1938-2014): Bronz falidísz, jelzés nélkül, d: 32 cm
2 000 HUF
3422903
13401
504
40000
Bozsik József (1925-1978) labdarúgó bronz szobra. Patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 20 cm
40 000 HUF
3219286
13403
504
60000
60 000 HUF
3319691
13404
504
100000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
100 000 HUF
3291812
13405
504
2 800 HUF
3039681
13406
504
7500
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
7 500 HUF
3392065
13407
504
120000
120 000 HUF
3333563
13408
504
22000
MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m