Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 137

Tóth Sándor (1933-2019): Szent Ferenc. Bronz, jelzés nélkül, márvány talapzaton, m: 38 cm /// Proveniencia: A beadó az alkotótól kapta ajándékba.
13396.

120 000 HUF
325,20
375,00

Marton László (1925 - 2008): Kodály. Kerámia plakett, kopással, jelzett, 30x21 cm
13397.

5 000 HUF

Világhy Árpád (1960- ): Szerelmesek. Biszkvit porcelán, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29,5 cm
13398.

4 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Harcos. Repoussé domborított rézlemez kép, 31x26 cm
13399.

2 000 HUF

Máté János (1938-2014): Bronz falidísz, jelzés nélkül, d: 32 cm
13400.

2 000 HUF

Bozsik József (1925-1978) labdarúgó bronz szobra. Patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 20 cm
13401.

40 000 HUF
108,40
125,00

13403.

60 000 HUF
162,60
187,50

Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
13404.

100 000 HUF
271,00
312,50

13405.

2 800 HUF

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
13406.

7 500 HUF
20,33
23,44

13407.

120 000 HUF
325,20
375,00

MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
13408.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF