Photo

Number of items: 651

cca 1900-1910 Régi fotóalbum összesen 17 db keményhátú fotóval (vizitkártyák, kabinetfotók), többségében külföldi (osztrák, cseh) műtermekből, közte néhány magyarral (Rembrandt, Győr; Békei Ödön, Bp.), szecessziós fémveretekkel díszített, zöld bársonyborítású, kapcsos albumban, kissé viseltes borítóval, helyenként sérült albumlapokkal, 27,5x21x6 cm
17132.

15 000 HUF
40,65
46,88

Vegyes fotó tétel, közte járművek, katonai felvonulás, magyar és külföldi helyszínek, stb., összesen kb. 20 db, vegyes méretben és állapotban, 29x24 cm-ig
17133.

2 000 HUF

cca 1915-1935 Hölgyeket ábrázoló fotók, össz. 10 db, változó méretben és állapotban, max. 32,5x25 cm-ig
17134.

2 400 HUF

4 db Mercedes Benz autót ábrázoló hivatalos fotó 24x16 cm
17135.

3 000 HUF

ca 1940 31 db esküvői fotó klf korokból
17136.

4 000 HUF

Nemere László: Gúnyos mosoly c. filmjéről készült 15 db eredeti, jelzett filmfotó Domonkos László és Csabafi Attila felvételei 24x16 cm + kapcsolódó újságcíkk és levelezés
17137.

10 000 HUF

Kb 44 db MTI fotó változatos témában, sport, kultúra, politika, benne Gyarmati Andrea, stb
17138.

32 000 HUF
86,72
100,00

cca 1967 ,,Anna Karenina" című szovjet film jelenetei és szereplői, 21 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, + hozzáadva 1 db szöveges kisplakát, 18x24 cm
17139.

4 000 HUF

1944 A Teréz takarék asztaltársaság elnöksége és választmánya. Tabló fotó kartonon 28x23 cm
17140.

4 000 HUF

1903 Krasznahorkaváralja, óvoda gyerekekkel, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, karton sérült, 12×16 cm
17141.

5 000 HUF

ca 1960 Villamos és HÉV vágányok építése a József körúton, a Frankel Leó úton, Az Áprád fejedelem úton. 3 db fotó 24x18 cm és 30x18 cm
17142.

4 000 HUF

17143.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF