Photo

Number of items: 651

1961 Jurij Gagarin űrhajós Budapesten 4 db eredeti fotó 14x9 cm + kapcsolódó újság
16645.

6 000 HUF

Latinovits Zoltán színész és Illés György operatőr egy filmforgatáson, 2 db fotó, 13×18 cm
16646.

3 000 HUF

16647.

3 000 HUF

16648.

2 800 HUF

cca 1930-1940 Losonczy György (1905-1972) operaénekes Don Giovanni szerepében, fotó Vajda M. Pál budapesti műterméből, törésnyomokkal, 17,5x11,5 cm
16649.

1 600 HUF

16650.

5 000 HUF

ca 1900 Kossuth Ferenc (1841-1914) miniszter díszmagyarban, Kossuth Lajos fiának nagy kabinetfotója, 24x16 cm Kis kopásokkal
16651.

20 000 HUF
54,20
62,50
9

Móricz Zsigmond író alkotás közben, nagy méretű fotó, későbbi nagyítás 31x34 cm
16652.

3 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, 3 db színes fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 16x24 cm körüli méretben
16653.

12 000 HUF

1966 Magyar válogatott labdarúgó keret tablófotója, hátoldalon Rákosi Gyula (1938-) olimpiai és Európa-bajnoki bronzérmes labdarúgó, edző aláírásával, 18,5×24 cm
16654.

6 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, pecséttel jelzett, 15x23 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, marked with a stamp, 15x23 cm
16655.

5 000 HUF

Kaszás Ildikó (1941-2024) balett-táncos, koreográfus, a Magyar Állami Operaház örökös tagja, a Magyar Táncművészeti Egyetem címzetes tanárának fotóhagyatéka, összesen kb. 70 db fotó (táncművészet, előadások, utazás, stb. témában), vegyes méretben és állapotban
16656.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF