Maps Number of items: 159
3420509
17677
504
Maps
1954 A világ talajtérképe + a Szovjetunió talajtérképe, 2 db orosz nyelvű térkép, 32,5x46 cm és 32,5x48,5 cm
2 000 HUF
3420516
17678
504
Maps
cca 1900-1910 Szeged és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, sérülésekkel, lapszéli ázásnyomokkal, 46,5x59,5 cm
2 000 HUF
3420611
17679
504
Maps
cca 1936 Baja és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, 47x63 cm
2 000 HUF
3420737
17680
504
Maps
Kogutowicz Károly: Magyarország térképe. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., Budapest. 1 : 1.500.000. Nagy-Magyarország térkép, rajta kézzel berajzolva az 1938 és 1944 közötti határmódosítások, illetve egyéb jelölések. Kissé viseltes állapotban, sérült, ragasztott, 45x72,5 cm
2 400 HUF
3420386
17681
504
Maps
Magyarország autóbuszhálózata 1965-66, 1970-71, 1971-72, 1972-73. 4 db nagyméretű térkép, 66x68 cm körül
2 000 HUF
3421762
17682
504
Maps
Régi atlasz. Wien, Freytag & Berndt, A. Hartlen's Verlag. Benne OMM és M. királyság. cca 1914 előtt.
3 000 HUF
3422956
17683
504
Maps
Kispest megyei város térképe, 1:10 000, rajzolta: Gyuricza János, szakadásokkal, 49×43 cm
4 000 HUF
3423622
17684
504
Maps
cca 1934 Texaco road map - Pennsylvania, Missouri, Illinois, Wisconsin, New York, 5 db
5 000 HUF
3423626
17685
504
Maps
1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, szakadásokkal, 83×112 cm
8 000 HUF
3422521
17686
504
Maps
Párizs műemlékei térkép. Tous les Monuments de Paris. Egészvászon kötésben
2 600 HUF
3422441
17687
504
Maps
1932 Magyarország Autóval járható utai. Autótérkép, Vászonra kasírozva. 100x80 cm
6 000 HUF
3422477
17688
504
Maps
1942 M. kir. Államvasutak hálózatának térképe és autóbuszok MÁVAUT kétoldalas térkép 58x34 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house