Flea Market

Number of items: 456

9 darab fém dísztál, falitál, kopással, közte vadászmintásak, címeres, stb.
13931.

4 000 HUF

Műgyanta Mózes szobor, m: 19 cm
13932.

2 400 HUF

Réz kaspó, d: 8 cm, m: 13,5 cm
13933.

3 000 HUF

Doboznyi vegyes régi fém tárgy tétel, közte maszkos bútordísz
13934.

1 600 HUF

Vallásos kép fa keretben 19x12 cm + Rózsafüzér feszület medállal, h: 80 cm
13935.

2 600 HUF
7,05

Kínai fali naptár. selyem, jelzett, Kézzel is jelzett 32x94 cm
13936.

3 000 HUF

Eumig 800 kézi kamera, kis kopással, 20x22 cm
13937.

3 000 HUF

Keleti parafa kép, üvegezett ebonizált fa tartóban, m: 16 cm
13938.

2 400 HUF

1981 The Binoc by Sears japán hordozható TV, rádió, kopással, de összességében jó állapotban, 19x15 cm
13941.

19 000 HUF
51,49
59,38

Antik fém szalvétatartó, 2 henger lábon, jelzett, kopott, 14x11 cm
13942.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kalapált bronzlemez kép. XX. sz., örmény (feltehetően), sérüléssel, 41x55 cm
13943.

10 000 HUF

Szaru, márvány talpra erősítve, m: 35 cm
13944.

8 500 HUF
23,04
26,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF