Flea Market
Number of items: 456
3402312
13931
504
Flea Market
9 darab fém dísztál, falitál, kopással, közte vadászmintásak, címeres, stb.
4 000 HUF
3402400
13932
504
Flea Market
Műgyanta Mózes szobor, m: 19 cm
2 400 HUF
3402896
13933
504
Flea Market
Réz kaspó, d: 8 cm, m: 13,5 cm
3 000 HUF
3402820
13934
504
Flea Market
Doboznyi vegyes régi fém tárgy tétel, közte maszkos bútordísz
1 600 HUF
3408940
13935
504
Flea Market
Vallásos kép fa keretben 19x12 cm + Rózsafüzér feszület medállal, h: 80 cm
2 600 HUF
3386481
13936
504
Flea Market
Kínai fali naptár. selyem, jelzett, Kézzel is jelzett 32x94 cm
3 000 HUF
3395328
13937
504
Flea Market
Eumig 800 kézi kamera, kis kopással, 20x22 cm
3 000 HUF
3395894
13938
504
Flea Market
Keleti parafa kép, üvegezett ebonizált fa tartóban, m: 16 cm
2 400 HUF
3283123
13941
504
19000
Flea Market
1981 The Binoc by Sears japán hordozható TV, rádió, kopással, de összességében jó állapotban, 19x15 cm
19 000 HUF
3192847
13942
504
3200
Flea Market
Antik fém szalvétatartó, 2 henger lábon, jelzett, kopott, 14x11 cm
3 200 HUF
3097508
13943
504
Flea Market
Kalapált bronzlemez kép. XX. sz., örmény (feltehetően), sérüléssel, 41x55 cm
10 000 HUF
3053977
13944
504
8500
Flea Market
Szaru, márvány talpra erősítve, m: 35 cm
8 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m