https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 122

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
1
13227.

Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm

 
Sold
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
1
 
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
1
13228.

Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüstözött alpakka olaj-ecet kínáló szett, áttört és gilosált díszítéssel, pótolt üvegek egyikén Berndorf jelzéssel, m: 24 cm
1
13229.

Antik ezüstözött alpakka olaj-ecet kínáló szett, áttört és gilosált díszítéssel, pótolt üvegek egyikén Berndorf jelzéssel, m: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
1
13230.

Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Bronz állatfej mintás asztali lámpa, márvány talapzaton, állatbőr mintás ernyővel, m: 48 cm
1
13231.

Bronz állatfej mintás asztali lámpa, márvány talapzaton, állatbőr mintás ernyővel, m: 48 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
1
13232.

Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
1
13233.

Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910, Gabrys György Budapest háromrészes bronz cigarettázó szett, jelzett, 13x13 cm
1
13234.

cca 1910, Gabrys György Budapest háromrészes bronz cigarettázó szett, jelzett, 13x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Art deco ezüstözött alpakka tartóban pálinkáspohár szett, jelzés nélkül, m: 18 cm
1
13235.

Art deco ezüstözött alpakka tartóban pálinkáspohár szett, jelzés nélkül, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
13236.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
The item is not available
Starting price:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Number of bids:
0
 
Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
1
13237.

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
13238.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment