Ausztria DN egyoldalas törpés - gémes bronz plakett. Szign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) T:AU Austria ND one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Xaver Pawlik (32x40mm) C:AU
Jugoszlávia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (A Jugoszláv Kommunisták Szövetségének 11. kongresszusa)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (16,96g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt Yugoslavia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (11th Congress of the Alliance of Communists of Yugoslavia)" double-sided, hallmarked Ag medallion (16,96g/0.925/38mm) C:AU (originally PP) patina, spotted
Kanada 1982. 1$ Ag "Centennial Dollar - Century Saskatoon / Bridging 100 years 1962-1982" az elkészült 100db-ból a "48"-as sorszámú tanúsítvánnyal, dísztokban (17,09g/0.999/33mm) T:AU (eredetileg PP) apró felszíni karcok
Kína DN "A mennyei templom" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Heaven Temple" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
Kína DN "A Nagy Fal" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Great Wall" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
Lengyelország 1970 k. "Swinoujscie" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF patina Poland cca 1970. "Świnoujście" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF patina
Német államok / Poroszország / Köln 1865. "Általános Mezőgazdasági Kiállítás Köln 1865" ezüstözött bronz emlékérem (41mm) T:XF kis ph., patina German States / Prussia / Cologne 1865. "Allgemeine Landwirtschaftliche Ausstellung zu Cöln 1865 (International Agricultural Exhibition in Cologne 1865)" silver plated bronze medal (41mm) C:XF small edge error, patina