33219.
Closed 502. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás