Jewellery and precious metal items

Number of items: 153

Ezüst (Ag) színházi táska, jelzett, nettó 175g
22122.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) testű Silverolex toll, Izrael 12 törzse felirattal, motívumokkal, jelzés nélkül, végénél kis repedéssel, h: 14 cm
22123.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő édesvízi gyöngyökkel, jelzett, h: 17 cm, tokban
22124.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) egyszemélyes keresztelő készlet, benne ezüst (Ag) nyelű késsel, jelzett, bruttó 134g, díszdobozban
22125.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) díszítésű kristály gyertyatartó pár, jelzés nélkül, h: 13 cm
22126.

8 000 HUF

Szecessziós aufsatz, ezüst (Ag) talpazattal, d: 15 cm, m: 11 cm, kissé laza.
22127.

30 000 HUF
81,30
93,75

Német kéken pácolt kristály váza, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, a kristály címkével jelzett, m: 19,5 cm
22128.

10 000 HUF

Orosz aranyozott ezüst (Ag) peremű kristály fűszerkínáló pár, jelzett, kopással, d: 5,5 cm
22129.

16 000 HUF
43,36
50,00

Émile Hugo (aktív 1853-1880) francia historizáló ezüst (Ag) mosakodókancsó és mosakodótál készlet. Francia, cca 1860/70, gazdagon cizellált testen görög istenek ábrázolásával, rokokó stílusú kancsófüllel. Jelzett, mesterjegyes, kancsó talpánál feltehetően restaurálás nyomaival, tál d: 41 cm, kancsó m: 40 cm, nettó 2555g /// Émile Hugo (active 1853-1880) French historicist silver (Ag) ewer and basin set. French, circa 1860/70, richly chased body depicting Greek gods, with a Rococo-style pitcher handle. Hallmarked, with makers mark; possible signs of restoration at the base of the ewer. Diameter of basin: 41 cm, height of ewer: 40 cm, net weight: 2555 g /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
22130.

1 500 000 HUF
4 065,04
4 687,50

22131.

750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

22132.

460 000 HUF
1 246,61
1 437,50

22133.

420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF