Books: Religion

Number of items: 76

Udvardi Erzsébet - Korzenszky Richárd: Keresztút. / Kreuzweg. Bp., [2002], Szemimpex, 69+(3) p. Egészoldalas, színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21005.

2 400 HUF

Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Erősen sérült borítóval, ázásnyommal.
21006.

2 400 HUF

Párbeszéd a végtelennel. Csaba testvér gondolatai az Istennel való mély és bensőséges kapcsolatról. Böjte Csaba válaszol Karikó Éva kérdéseire. Szerk. és a verseket válogatta: Karikó Éva. Bp., 2012, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. + Istennel a semmiből a végtelen felé. Böjte Csabával beszélget Csengei Ágota. Miért hiszek? sorozat. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
21007.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ferkó Zoltán: Zarándoklat a moldvai magyar miséért. A szerző által a Szent Orsolya Rend részére dedikált példány. (Bp., 2007, Szent Gellért Kiadó), 145 p.+ 15 (színes fotók) t. Kiadói papírkötés.
21008.

2 000 HUF

A Breviárium zsoltárainak szószerinti magyar fordítása. Ford., a zsoltárokhoz a bevezetőket és a magyarázatokat írta: Farkas Lajos. (Gépelt kézirat). Szeged, 1962, Hittani Főiskola, 3 sztl. lev.+ VII+(1)+200+(1) p. Tűzve, sérült papírborítóban.
21009.

1 800 HUF

21010.

40 000 HUF
108,40
125,00

Assertiones ex universa theologia quas in alma ac celeberrima archi episcopali soc. jesu universit Tyrnaviensi... ex praelectionibus R. P. Antonii Muszka, e. S. Jesu SS. Theol. / Series Romanorum Pontificum Cum Reflexionibus Historicis, Quas Contra D. Joannem Hübnerum aliósque Lutheranos maxime Historicos, sub auspicis et patrociniis Reverendissimorum... edidit Georgius Kolb. Tyrnavie, 1733. Josephum Berger. 10sztl lev. 360p. 16 sztl lev. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr kötésben.
21011.

Assertiones ex universa theologia quas in alma ac celeberrima archi episcopali soc. jesu universit Tyrnaviensi... ex praelectionibus R. P. Antonii Muszka, e. S. Jesu SS. Theol. /
Series Romanorum Pontificum Cum Reflexionibus Historicis, Quas Contra D. Joannem Hübnerum aliósque Lutheranos maxime Historicos, sub auspicis et patrociniis Reverendissimorum... edidit Georgius Kolb. Tyrnavie, 1733. Josephum Berger. 10sztl lev. 360p. 16 sztl lev. Aranyozott gerincű, sérült egészbőr kötésben.

14 000 HUF
37,94
43,75

Staidel, Bonaventura: Theologia moralis universa Tom 3. 1-2. Eger, 1780. Typ Scholae Episcopalis. 318p.. 152p. 89p. Korabeli enyhén sérült aranyozott gerincű félbőr kötésben.
21012.

14 000 HUF
37,94
43,75

Thomas von Villanova: Concionum Sacrarum In Dominicas Anni Et Festa Tomi Duo. [Egy kötetbe kötve.] Coloniae Agrippinae [Köln], 1687., Sumptibus Sebastiani Ketteler, 8+64+324+10;+2+260+10 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, ex libris-szel: cca XVIII. sz. - XIX. eleje Máriazell-i Mária oltárt ábrázoló ex libris, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, német nyelven, foltos, 14x8 cm. Könyv mérete: 20,5x17x6 cm.
21013.

Thomas von Villanova: Concionum Sacrarum In Dominicas Anni Et Festa Tomi Duo. [Egy kötetbe kötve.] Coloniae Agrippinae [Köln], 1687., Sumptibus Sebastiani Ketteler, 8+64+324+10;+2+260+10 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, ex libris-szel:
cca XVIII. sz. - XIX. eleje Máriazell-i Mária oltárt ábrázoló ex libris, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, német nyelven, foltos, 14x8 cm.
Könyv mérete: 20,5x17x6 cm.

14 000 HUF
37,94
43,75

Staidel, Bonaventura: Theologia moralis universa 1-2. Eger, 1780. Typ Scholae Episcopalis. 216p. 246p. Korabeli enyhén sérült aranyozott félbőr kötésben.
21014.

14 000 HUF
37,94
43,75

Schmitth, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Editio altera. (4-r. 513 és 7 l.) Tyrnaviae, 1759. Typis academicis soc. Jesu. E. Korabeli, kissé sérült, aranyozott gerincű egészbőr kötésben.
21015.

14 000 HUF
37,94
43,75

21016.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF