Books: Religion

Number of items: 76

Az egész keresztény hittudomány katechetai tanításokban, a bevett köz katechismus rende szerint [...]. Negyedik könyv. Pest, 1833, K. Beimel József. Papírkötésben, viseltes állapotban.
20993.

4 000 HUF

Marianischer Gnadenpfennig, das ist, Geistlicher Schatz vieler andächtigen Gebete zur Himmelskönigin Maria. Neuhaus,(1855),Alois Landfrass, 252+4 p. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, az elülső borítón "Mária a kisded", A. L. monogram, valamint 1860-as évszám, fém kapoccsal, kopott borítóval, foltos címképpel és címlappal.
20994.

4 000 HUF

Hübner, [Johann] János: Száz és négy válogatott bibliabéli históriák, a mellyeket az Ó és Új Testamentomi Szent Írásokból [...] öszve-szedett - - . H.n., é.n., k.n., 5-446 p. Félvászon-kötésben, hiányos (címlap, 1-4. old. + a könyv végéről több lap?), viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
20995.

4 000 HUF

Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Oloffson Placid atya (1917-2016) által ALÁÍRT példány! Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20996.

3 000 HUF

Pázmány Péter: Keresztyéni imádságos könyv. (Grác, 1606.) Bp., 1993, Balassi. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé foltos lapélekkel.
20997.

3 000 HUF

Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
20998.

2 400 HUF

20999.

3 000 HUF

Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület, 285+(3) p.+ 40 t. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi letisztítható folttal, gerincen miniatűr sérüléssel .
21000.

3 000 HUF

Vallási témájú könyv tétel, 9 db, mindegyik dedikált/aláírt: Dékány Árpád Sixtus O. Cist: Evezz a mélyre!; Béky Gellért S. J.: Szép Szűz Mária.; Hajdók János: Zsoltárkönyv.; Miért hiszek? sorozat 3 kötete; stb. Vegyes állapotban.
21001.

3 000 HUF

[Kalchbrenner János József (1776-1834)]: Christliche Religionsgesänge für die öffentlichen und häuslichen Andachtsübungen. Pesth, 1824, Matthias Trattner Edlen v. Petróza, XVI+752 p. Német nyelven. Dekoratív, aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült, kopottas gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az előzéklapon 1874-es tulajdonosi bejegyzéssel (Katharine Kuzmik).
21002.

3 000 HUF

Lenkey Gyula Károly: XXV éven át egy gyülekezetben. A szerző, Lenkey Gyula (1885-1955) lelkipásztor által dedikált példány. (Miskolc, 1937, Schwarcz Soma-ny.), XLIV (mindegyik előtt hártyapapírral) t. Egyetlen kiadás. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé viseltes borítóval. Ritka!
21003.

2 000 HUF

21004.

Joseph Schwartz:
Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF