Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 369
3417086
31515
502
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum " kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
2 000 HUF
3417089
31516
502
Numismatics
1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum " kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Tatabánya" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
2 000 HUF
3347660
31517
502
Numismatics
1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
2 000 HUF
3378710
31518
502
Numismatics
1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980 " kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
4 000 HUF
3417737
31519
502
30000
Numismatics
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés " jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin " jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz " jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
30 000 HUF
3367556
31520
502
Numismatics
1980. "TOTÉV 1950-1980" bronz plakett (109x70mm) T:AU
1 400 HUF
3311638
31521
502
Numismatics
1982. "Gyula " egyoldalas, öntött bronz plakett (95mm) T:XF patina
2 000 HUF
3415251
31522
502
Numismatics
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3312676
31523
502
Numismatics
1983. "100 év a Termékminőság szolgálatában KERMI / 1883-1983 Budapest " fém emlékérem, plombált "ÁPV" tokban T:AU
1 000 HUF
3339318
31524
502
Numismatics
1984. "30 éves a Hajós Alfréd úttörőház Vác 1954-84 " kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán sárgaréz toldalékkal (87mm) T:XF
3 000 HUF
3347653
31525
502
Numismatics
1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / HVNGARIAE KAROLVS REG (Károly Róbert)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3396232
31526
502
Numismatics
1985. "A mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium ötven éves 1935 - 1985 " kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (~100-103mm) T:AU
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house