Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 369

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
31515.

2 000 HUF

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas bronz emlékérem + Tornay Endre András (1949-2008) DN "Balassagyarmat" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Tatabánya" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
31516.

2 000 HUF

1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31517.

2 000 HUF

1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980" kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
31518.

4 000 HUF

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31519.

30 000 HUF
81,30
93,75

1980. "TOTÉV 1950-1980" bronz plakett (109x70mm) T:AU
31520.

1 400 HUF

1982. "Gyula" egyoldalas, öntött bronz plakett (95mm) T:XF patina
31521.

2 000 HUF

1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31522.

2 000 HUF

1983. "100 év a Termékminőság szolgálatában KERMI / 1883-1983 Budapest" fém emlékérem, plombált "ÁPV" tokban T:AU
31523.

1 000 HUF

1984. "30 éves a Hajós Alfréd úttörőház Vác 1954-84" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán sárgaréz toldalékkal (87mm) T:XF
31524.

3 000 HUF

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / HVNGARIAE KAROLVS REG (Károly Róbert)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31525.

2 000 HUF

1985. "A mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium ötven éves 1935 - 1985" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (~100-103mm) T:AU
31526.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF