cca 1870-1880 August Czullik (1847-?) a Liechtensteini Hercegség udvari kertjeinek igazgatója, az oroszvári kertészet alapítója és tulajdonosának színezett fotója, kabinetfotó Rupprecht soproni műterméből. 11x17 cm
Keleti László, Déry Hugó, Verebes Ernő, Rubányi Tibor a Nova fotóműterem matricával jelzett fotóján, gombostű okozta és felszíni sérülésekkel, 23×17 cm
cca 1896 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró felesége, Hermann Leontin és egyik gyerekük, feltehetően lánya Gerő Zsófia (1895-1966) kisbabaként, vintage keményhátú fotó Mai Manó budapesti műterméből, kopásnyomokkal, karton sarkaiban sérült, 20x11 cm
Hugo Griebert (1868-1924) német- angol bélyegkereskedő és filatelista dedikált fotója / German-British stamp dealer and philatelist, autograph signed photo 13x20 cm
Frida Kahlo (1907-1954) mexikói festőművészről - eltérő időben - készült, jelzés nélküli felvételek, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 21x15 cm
cca 1967 Jimi Hendrix (1942-1970) amerikai énekes, gitáros, zeneszerző, a néhai Népművelési Intézet könnyűzenei referensének gyűjteményéből 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm