Photo

Number of items: 664

cca 1900 Konstantinápoly Galata felől / Sezail fok. Kétoldalas albumin fotók kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Constantinople (Istanbul) from Galata / Cape Sezail. Double sided albumin photos by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
16945.

cca 1900 Konstantinápoly Galata felől / Sezail fok. Kétoldalas albumin fotók kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Constantinople (Istanbul) from Galata / Cape Sezail. Double sided albumin photos by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

24 000 HUF
65,04
75,00

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo Hasszan szultán mecsetje Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo Mosque Sultan Hassan, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
16946.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo Hasszan szultán mecsetje Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Cairo Mosque Sultan Hassan, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

8 000 HUF

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: El Azhar mecset papnövendékekkel. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt El Azhar mosque with priests, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
16947.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: El Azhar mecset papnövendékekkel. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt El Azhar mosque with priests, photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

8 000 HUF

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kail Beil Khalifák sírja Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt graves of Kail Beil Khalifs , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
16948.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kail Beil Khalifák sírja Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt graves of Kail Beil Khalifs , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

8 000 HUF

cca 1900 Olaszország, Pisa, Perugia, Loreto, Foligno, Trieste, egy doboz üveg diapozitív, magyar utazó által készített felvételek, 13 db, 9x9 cm / cca 1900 Pisa, Perugia, Loreto, Foligno, Italy, a box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler, 13 pcs, 9x9 cm
16949.

12 000 HUF

cca 1900 Olaszország, Firenze egy doboz üveg diapozitív, magyar utazó által készített felvételek, 16 db, 9x9 cm / cca 1900 Firenze, Italy, a box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler, 16 pcs, 9x9 cm
16950.

10 000 HUF

cca 1880-1930 Svájc, vegyes fotó tétel: keményhátú fotók, táj- és városképek, épületek (közte a genfi zsinagóga), automobilos képek, mini albumok, stb.; egy kisebb doboznyi, változó méretben és állapotban
16951.

10 000 HUF

16952.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1865-1905 A horvát származású nemes Pavellich család fotóalbuma, a családhoz kapcsolódó fotókkal, számos érdekes, azonosítandó személlyel (előkelő hölgyek, urak, katonatisztek, gyerekek); összesen 55 db vizitkártya, közte több zágrábi műtermekből, ill. különféle magyar, bécsi, stb. műtermekből származókkal (köztük feliratozottak, aláírtak is) + 1 db Anna Pavellich részére címzett képeslap, Kassáról Zágrábba küldve. Dekoratív, az elülső borítón rézlemezzel díszített, kapcsos, bőrkötésű albumban, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült albumlapokkal, 27x20,5x4 cm.
16953.

60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1860-1870 Lustenau, Osztrák polgári család fotóalbuma 73 kisméretű és 27 db nagyméretű albummal. Az albumból kivették őket, de az album meg van és jó állapotú, benne néhány fotóval is.
16954.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1870-1880 Régi fotóalbum családi fotókkal, érdekes, azonosítandó személyekkel (nemesi család tagjai), összesen 12 db keményhátú fotó (kabinetfotók), különféle külföldi, főként olasz műtermekből, a képek alatt az albumlapokon feliratozva. Bőrkötésű, kapcsos albumban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 22x17,5x4 cm.
16955.

10 000 HUF

cca 1930 Nemesi család fotóalbuma, 7 db színezett fotóval, 14×9 és 16,5×11,5 cm
16956.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF