Worldwide silver and metal coins

Number of items: 889

Ausztria 1733. 3kr Ag "VI. Károly" (1,31g) T:VF patina Austria 1733. 3 Kreuzer Ag "Charles VI" (1,31g) C:VF patina Krause KM#?1587
32449.

Ausztria 1733. 3kr Ag "VI. Károly" (1,31g) T:VF patina
Austria 1733. 3 Kreuzer Ag "Charles VI" (1,31g) C:VF patina
Krause KM#?1587

5 000 HUF

Ausztria 1761G 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" T:VF,F patina Austria 1761G 1 Kreuzer Cu "Franz I" C:VF,F patina Krause KM#2007
32450.

Ausztria 1761G 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" T:VF,F patina
Austria 1761G 1 Kreuzer Cu "Franz I" C:VF,F patina
Krause KM#2007

3 000 HUF

Ausztria 1764. 20kr Ag "Mária Terézia" Bécs (6,59g) T:VF Austria 1764. 20 Kreuzers Ag "Maria Theresia" Vienna (6,59g) C:VF Krause KM#1814
32451.

Ausztria 1764. 20kr Ag "Mária Terézia" Bécs (6,59g) T:VF
Austria 1764. 20 Kreuzers Ag "Maria Theresia" Vienna (6,59g) C:VF
Krause KM#1814

5 000 HUF

Ausztria 1764. 20kr Ag "Mária Terézia" Bécs (6,46g) T:VF Austria 1764. 20 Kreuzers Ag "Maria Theresia" Vienna (6,46g) C:VF Krause KM#1814
32452.

Ausztria 1764. 20kr Ag "Mária Terézia" Bécs (6,46g) T:VF
Austria 1764. 20 Kreuzers Ag "Maria Theresia" Vienna (6,46g) C:VF
Krause KM#1814

4 400 HUF
11,92
13,75

Ausztria 1765. 10kr Ag "Mária Terézia" (3,58g) T:VF,F Austria 1765. 10 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,58g) C:VF,F
32453.

Ausztria 1765. 10kr Ag "Mária Terézia" (3,58g) T:VF,F
Austria 1765. 10 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (3,58g) C:VF,F

4 000 HUF
9

Ausztria 1765WI 20kr Ag "I. Ferenc" (6,50g) T:XF,VF Austria 1765WI 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,50g) C:XF,VF Krause KM#2028
32454.

Ausztria 1765WI 20kr Ag "I. Ferenc" (6,50g) T:XF,VF
Austria 1765WI 20 Kreuzer Ag "Franz I" (6,50g) C:XF,VF
Krause KM#2028

3 000 HUF
21

Ausztria 1768IC-SK 20kr Ag "Mária Terézia" (6,59g) T:VF patina Austria 1768IC-SK 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,59g) C:VF patina Krause KM#1999
32455.

Ausztria 1768IC-SK 20kr Ag "Mária Terézia" (6,59g) T:VF patina
Austria 1768IC-SK 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,59g) C:VF patina
Krause KM#1999

4 400 HUF
11,92
13,75
9

Ausztria 1769. "Mária Amália és Ferdinánd pármai herceg esküvőjére" Ag zseton. Szign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F karc, lyuktömött Austria 1769. "Fo the Wedding of Maria Amalie with Ferdinand, duke of Parma" Ag token. Sign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F scratched, plugged hole
32456.

6 000 HUF

Ausztria 1777IC-FA 20kr Ag "Mária Terézia" (6,49g) T:XF,VF patina Austria 1777IC-FA 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,49g) C:XF,VF patina Krause KM#1999
32457.

Ausztria 1777IC-FA 20kr Ag "Mária Terézia" (6,49g) T:XF,VF patina
Austria 1777IC-FA 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" (6,49g) C:XF,VF patina
Krause KM#1999

5 000 HUF

Ausztria 1778VC-S 20kr Ag "Mária Terézia" Hall (6,61g) T:F Austria 1778VC-S 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Hall (6,61g) C:F Krause KM#1856
32458.

Ausztria 1778VC-S 20kr Ag "Mária Terézia" Hall (6,61g) T:F
Austria 1778VC-S 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" Hall (6,61g) C:F
Krause KM#1856

5 000 HUF

Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret, sérült kapszulában T:AU (eredetileg PP) Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike, in capsule C:AU (originally PP), capsule error Krause KM#T1
32459.

Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret, sérült kapszulában T:AU (eredetileg PP)
Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike, in capsule C:AU (originally PP), capsule error
Krause KM#T1

9 000 HUF
24,39
28,13

Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret dísztokban T:AU, patina Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike in case C:AU, patina Krause KM#T1
32460.

Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret dísztokban T:AU, patina
Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike in case C:AU, patina
Krause KM#T1

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF