Books: Social sciences

Number of items: 88

Kexue Tongbao. Chinese Science Bulletin. English version - all text in English! Vol. 28 (1983) 1292-1432p.
20627.

3 000 HUF

Oxfordi füzetek 5 kiadványa. E. L. Woodward: A háború kezdete. Sir John Pratt: Japán és a modern világ. Graham Spry: Kanada. J. A. Wiliamson: A brit birodalom születése és kifejlődése. Jasper H. Stembridge: A brit birodalom atlasza 20 képpel és magyarázó szöveggel. Papírkötés, jó állapotban.
20629.

2 800 HUF

20630.

2 800 HUF

Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
20631.

2 800 HUF

Bain, Alexander: Neveléstudomány I-I. köt. Angolból fordította, s bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szemere Samu. A fordítást átnézte Dr. Sebestyén Károly. Bp.,1914, MTA, IX+3+287+1 p.; 4+275+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítókkal.
20632.

2 800 HUF

Társadalompolitikai feladataink. Az 1926 október 24-30-ig tartott közegészségi és társadalompolitikai értekezlet munkálatai. Dr. Vass József m. kir. népjóléti és munkaügyi miniszter megbízásából szerk.: Balogh Andor, és Dr. Kovrig Béla. Bp.,1927,Franklin, XX+4+388 p. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötésben, az elülső papírborító és a címlap kijár.
20633.

2 600 HUF
7,05

Earl Babbie: A társadalomtudományi kutatás gyakorlata. Bp., 2003, Balassi. 6. átdolgozott kiadás! Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, filctollas jelölésekkel.
20634.

2 200 HUF
5,96
6,88

Gerevich József (szerk.): Közösségi mentálhigiéné. Bp., 1997, Animula. 133 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, borítón hajtásnyommal, jó állapotban.
20635.

2 200 HUF
5,96
6,88

Dezső József: A siker. Műkedvelők és színpályára készülők kézikönyve. Második kiadás. Kissé széteső papírkötés.
20636.

1 800 HUF

Theisz, [Gyula] Jules: Dictionnaire Francais-Hongrois. [Francia-magyar szótár.] Bp., [1902], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XII+405+(1) p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon eltávolított ex libris-szel.
20637.

2 400 HUF

Moreck, Kurt: Korunk erkölcsei I. kötet. Társadalmunk nemi élete és erotikája. Unicus, Bp., é.n., Orbis. Félvászon kötés, kijáró lapokkal, folttal.
20638.

2 400 HUF

20639.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF