Number of items: 498

Garády Viktor: A mit a tenger mesél. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 1 t.+124+1 p.+ 1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, rossz, megviselt állapotban.
21361.

2 000 HUF

Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Átdolgozta: Benedek Elek. É.n., Móra, papírkötés, jó állapotban.
21362.

1 000 HUF

Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
21363.

2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Írta... (Színházi karikatúrák) Bp., é.n. Kultúra. 93p. Kartonált kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. Első kiadás?
21364.

2 000 HUF

21365.

2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Görbe tükör. Bp., 1912, Athenaeum, 287 p. Első kiadás. A borító Guncser Nándor munkája. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis hiánnyal.
21366.

2 000 HUF

T. Myu - B. Balbi: o-Ai-san. Egy japán szerelem regénye. Olaszból ford.: Damin Józsefné. Gózon Lajos 32 tusrajzával. Bp., [1944], Vörösváry (Klein S.-ny.), 220 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel.
21367.

2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Jelbeszéd. (Válogatott novellák.) A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,[1921],Dick Manó,(Korvin-ny.), 158+2 p. javított félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. Első kiadás?
21368.

2 000 HUF

Lengyel István: Csintalan könyv. Bp.,[1922],Légrády 144 p. Kiadói illusztrált papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, szakadt, sérült borítóval.
21369.

2 000 HUF

Vörösmarty munkái. Első kötet. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21370.

1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Nevető dekameron. (Száz humoreszk). Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner), 256 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21371.

2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olajban. A Toll Mesterei. Békéscsaba,[1926], Tevan, 205+2 p. Első kiadás! Kiadói dúsan ezüstözött egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
21372.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF