Books: Other rarities Number of items: 498
3378561
21649
500
Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3370382
21650
500
Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 4432. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
3371920
21651
500
Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
3190681
21653
500
1 600 HUF
3229871
21654
500
1 600 HUF
3367100
21655
500
1 600 HUF
3296189
21656
500
Berczeli A. Károly: Új olasz költők. - - műfordításai. Gerevich Tibor előszavával. Kontuly Béla rajzaival. Balassi Bálint Könyvtár 2. sz. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 73+(1) p.+ 8 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben szétváló fűzéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 600 HUF
3296729
21657
500
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT ! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
1 400 HUF
3394009
21658
500
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Bp., 1963. Magyar Helikon. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. 193p. Kiadói egészvászon kötésben. Kiadói kissé sérült papír védőborítóval
1 600 HUF
3209444
21659
500
1 600 HUF
3317223
21660
500
1 600 HUF
3335660
21661
500
Tamás István: Összetartozás. Válogatott versek és prózák. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Cserház Művész Kör. 120p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house