Number of items: 498

21457.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szőcs Géza: A vendégszerető avagy Szindbád Marienbadban. A szerző által DEDIKÁLT példány! Benne a szerző 2 angol nyelvű versével. Kolozsvár, 1992., Gloria, 281 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Szőcs Géza: Párbaj. Avagy a huszonharmadik hóhullás. Kolozsvár - Napoca, 1979, Dacia, 74 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 950 példányban.
21458.

2 800 HUF

21459.

3 600 HUF
9,76
11,25

William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
21460.

3 600 HUF
9,76
11,25

21461.

3 600 HUF
9,76
11,25

21462.

3 400 HUF
9,21
10,63

Náday Márta: A tükör elhomályosul. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1945., Anonymus, 143 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21463.

2 800 HUF

21464.

3 200 HUF
8,67
10,00

21465.

3 200 HUF
8,67
10,00

Íves Könyvek 13.: Csányi János: Színházi ember. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p.+ 6 (fekete-fehér műmelléklet: Shakespeare: Szentivánéji álom) t. Kiadói papírkötés. Számozott (45./300) példány.
21466.

3 200 HUF
8,67
10,00

Mühlbach L[uise]: I. Napoleon fénykora és hanyatlása. V-VIII rész. Regényes korrajz írta: - -. Ford.: Kovács Geyza. Pest, 1860., Hartleben Konrád Adolf, (Bécs, Szommer Lipót-ny.), 2+140+2+127+5+4+143+2+135 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
21467.

2 800 HUF

Közigazgatási évkönyv és előjegyzési szaknaptár 1925. 19. évfolyam. Közigazgatási és közgazdasági útmutató. Hivatalos adatok alapján összeállított közigazgatási címtár és helységnévtár. Tájékoztató Magyarország községeiről és városairól. Szerk.: Dr. Ignácz István. Bp., é.n., Községi Nyomda, sérült félvászon kötés, sérült könyvtest.
21468.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF