Number of items: 498

James Clavell: A sógun I-II. köt. Ford. és az utószót írta: Gy. Horváth László. Bp., 1987, Arkádia. Kiadói papírkötés.
21337.

2 000 HUF

Labirintus sorozat 2 kötete: Szabad György: Miért halt meg Teleki László? Bp.,1985-1987,; Tilkovszky Lóránt: Teleki Pál titokzatos halála. Bp., é.n. Helikon. Kiadói papírkötésben.
21338.

2 000 HUF

21339.

2 000 HUF

3 db régi könyv: [Salkaházi] Schalkház Sára: Fekete furulya. Košice-Kassa, 1926, Kereskedelmi- és Ipari-ny., 127+(1) p. Első kiadás. A borító és a fejlécek Bayer Ágost munkái. Kiadói papírkötés, sérült, pótolt gerinccel és hátsó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + Ego: Dr. Barkó Miklósné. Regény. Bp., 1930, szerzői kiadás (Világosság-ny.), 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, a fűzéstől elváló lapokkal. + Szentessy Gyula: A rajongó és egyéb költemények. Bp., 1896, Franke Pál (Vác, Mayer Sándor-ny.), 127+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kis lapszéli sérüléssel.
21340.

2 000 HUF
11

Ady Endre összes versei. Bp., é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
21341.

2 000 HUF

3 db Erdély témájú könyv: Balás Gábor: Székelyek nyomában, Szentiványi Mihály: Gyaloglat Erdélyben, Cseh Gusztáv: Jeles házak Alsócsernátontól Zsibóig.
21342.

2 000 HUF

4 db régi könyv: Tömörkény István: Margit. + Herczeg Ferenc: Terka naplója. (Az Érdekes Ujság pünkösdi mellékletei). Bp., 1916-1917, Légrády. Kiadói illusztrált papírkötés. + Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? Kis anthropologia. + Zimmermann Ágoston: Fejlődéstan. (Kincsestár sorozat). Bp., 1929-1930, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, sérülésekkel.
21343.

2 000 HUF

21344.

2 000 HUF

4 db könyv: Kaffka Margit: Süppedő talajon. Elbeszélések. Bp., é.n., Lampel R. Átkötött egészvászon-kötésben. + Szathmáry József - Liska Jenő: Becsületügyi szabályok. Bp., 1926, Magyar Technikusok Egyesülete. Tűzött papírkötésben. + Czirbusz László: Szól a rege emberekről. Balladák. Bp., 1946, Barka. Kiadói papírkötés. + Sós József - Hegedüs András: A gyakorló orvos laboratóriuma. Bp., 1957, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. Változó állapotban.
21345.

2 000 HUF

Posa Lajos: Arany liget. Legszebb Ifjusági Olvasmányok. Szentgotthárd, 1911, Wellisch Béla, 2+76+3 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.
21346.

1 000 HUF

21347.

2 000 HUF

3 db könyv: Greguss Ágost: A balladáról. Bp., 1886, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. + Wilde, Oscar: Az infánsnő születésnapja. Ford.: Takács Mária. O. Wilde válogatott művei II. Bp., [1922], Világirodalom. Félvászon-kötésben. + Russel [Russell], Bertrand: Icarus vagy a tudomány jövője. Ford.: Incze György. Pécs, [1928], Danubia. Kiadói egészvászon-kötés. Változó állapotban.
21348.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF