Books: History

Number of items: 246

Sebestyén Gyula: Világtörténet. A legrégibb időktől korunkig. I. köt. 1. füzet: Ókor. A művelt közönség számára írta: - -. Bp.,[1879.], Weiszmann Testvérek, 1 (fekete-fehér képtábla) t. +40 p. Unicus, több kötete nem jelent meg! Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, javított borítóval.
19521.

3 600 HUF
9,76
11,25

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. I-XII. füzet: 1890. január - deczember hó. A kereskedelemügyi miniszter rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1890-1891, Athenaeum, 2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadozott lapszélekkel, az utolsó két lap szakadt, sérült, gyűrött.
19522.

2 800 HUF

19523.

2 600 HUF
7,05

Mamoru Shigemitsu: Die Schicksalsjahre Japans vom Ersten bis zum Ende des Zweiten Weltkrieges 1920-1945. Frankfurt am Main, 1959, Alfred Metzner, 409 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19524.

3 000 HUF

Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Szemelvénygyűjtemények az 1956-os magyar sajtóból. (Kézirat. Csak belső használatra! Szigorúan bizalmas!) BME Gépészmérnöki Kar - Dr. Münnich F. Kiváló Kollégium. (Bp., 1986), k.n., 88 p. Tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Sztáray Zoltán: A recski kényszermunkatábor. Bp., 1982, AB Független Kiadó, 1 sztl. lev.+ 29+(5) p. Szamizdat kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19525.

3 000 HUF

Farkas László: Kézai és a magyar krónikák. Szeged, 1935. Kolozsvári_szegedi értekezések a magyar művelődéstörténelem köréből. 92p. Kiadói sérült papírborítóval
19526.

3 000 HUF

Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 1946, Révai. 637+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19527.

3 000 HUF

Fröhlich Izidor (szerk.): Báró Eötvös Loránd emlékkönyv. Bp., 1930, papírkötés, felvágatlan.
19528.

2 400 HUF

Rákosi Mátyás: Visszaemlékezések 1940-1956. I-II. kötet. Bp., 1997, Napvilág Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, Fóliázott, új állapot
19529.

2 400 HUF

Rézler Gyula: A magyar nagyipari munkásság kialakulása 1867-1914. Bp., 1938., Rekord, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 209+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány foltos lappal.
19530.

3 000 HUF

Ralf Georg Reuth (Hrsg.): Das Gesicht der Diktatur. Das Dritte Reich in 3D-Photos. hn., én., Pendo. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
19531.

2 600 HUF
7,05

19532.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF