Books: History

Number of items: 246

19545.

2 800 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel
19546.

2 200 HUF
5,96
6,88

Nösselt, Friedrich: Lehrbuch der Weltgeschichte für Töchterschulen und zum Privatunterricht heranwachsender Mädchen. Zweiter Theil. Breslau, 1854., Josef Max & Co., 1 (acélmetszetű címkép) t.+1 (acélmetszetű címlap) t.+IV+345 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
19547.

2 800 HUF

19548.

2 800 HUF

László Gyula: A korszerű régészeti múzeum. Tanulságok a kievi történeti múzeum kiállításáról. Erdélyi Tudományos Füzetek 196. Kolozsvár, 1945, Erdélyi Múzeum-Egyesület, 23+(1) p.+ 1 (kétoldalas) t. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
19549.

2 800 HUF

Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat, kopott egészvászon kötés.
19550.

2 000 HUF

Az 1905. évi február hó 15-re hirdetett Országgyűlés Képviselőházának naplója. I-II. köt. Bp., 1905-1906., Athenaeum, X+496+2;+8+34+2 p. Átkötött sérült gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19551.

2 800 HUF

19552.

2 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1895-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1894, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
19553.

2 200 HUF
5,96
6,88

19554.

2 600 HUF
7,05

Maria Cristina Guidotti, Valeria Cortese: Az ókori Egyiptom képes atlasza. Bp., 2006, Napraforgó. 239+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19555.

2 200 HUF
5,96
6,88

19556.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF