20275.
Closed 500. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Cselkó István: A takarmányozás alapvonalai. Bp., 1909, Országos Magyar Gazdasági Egyesület, ("Pátria"-ny.), 106+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Csurgó, Vágó Gyula-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.