Books: Architecture, Art Number of items: 460
3393804
20076
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kéziratok témában, 2021
1 400 HUF
3393805
20077
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2025
1 400 HUF
3358222
20078
500
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
3356944
20079
500
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
3393808
20080
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2020-2023
1 400 HUF
3393810
20081
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, érmék és medálok témában, 2020
1 400 HUF
3393812
20082
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, numizmatika témában, 2023
1 400 HUF
3373846
20083
500
Books: Architecture, Art
Sz. Szántó Judit (szerk.): A pantomim. A Magyar Színházművészeti Szövetség Kiskönyvtára. Korszerű Színház 77-78. sz. Vál. és ford.: Gál. M. Zsuzsa. Bp., 1964, Színháztudományi Intézet, 215 p.+ 12 (képmelléklet, fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
2 000 HUF
3374361
20084
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kitüntetések és numizmatika témában, 2023-2024.
2 000 HUF
3391514
20085
500
Books: Architecture, Art
Wagner, Richard: Művészet és forradalom. Ford.: Gy. Alexander Erzsi és Radvány Ernő. Világkönyvtár. Bp., [1922], Révai, 304+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
2 000 HUF
3376168
20086
500
Books: Architecture, Art
Katona Ferenc ? Dénes Tibor: A Thália története. (1904-1908) Bp. 1954, Művelt Nép. 175 l., 9 t. (képek). Megjelent 2000 példányban! Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben.
2 000 HUF
3391275
20087
500
Books: Architecture, Art
Hartwig-E. Steiner: Roland Martin Kunstwerke. Stuttgart, 2009, A&S Edition. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house