Watches

Number of items: 81

London Clock Company asztali szkeleton óra, leírással, m: 15 cm
13477.

8 000 HUF
23

Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm
13478.

28 000 HUF
75,88
87,50

Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában
13479.

4 000 HUF

Doxa arany (Au) karóra, 14k, jelzett, működik, szervizelést igényelhet, d: 32 mm
13480.

150 000 HUF
406,50
468,75

Mauthe német kandallóóra, kulccsal, ingával, kopással, 52x15x22 cm
13481.

12 000 HUF

International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, jelzett ezüst tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 53 mm
13482.

120 000 HUF
325,20
375,00

IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm
13483.

80 000 HUF
216,80
250,00

Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm
13484.

50 000 HUF
135,50
156,25

Omega zsebóra, fém tok, jelzett szerkezet, működik, d: 45 mm
13485.

20 000 HUF
54,20
62,50
26

Astron japán kvarc zsebóra, új állapotban, eredeti dobozában d: 45 mm
13486.

4 000 HUF

4 db vegyes karóra
13487.

4 db vegyes karóra

2 000 HUF

Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm
13488.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF