cca 1900 A Magyar Nemzet Története 3 db melléklete: Buda és Pest ostroma 1542-ben; Hasszán budai pasa elűzetése Esztergom falai alól; József Nádor sírja a budai királyi sírboltban. Bp., Athenaeum, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 17x26 cm és 26x33 cm között
1901 Új idők VII. évf. II. kötet. 27-52. sz. 1901 ápril. 1. - szept. 30. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner,4+568 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
1904 Miskolc r.t. város csatornázási terve 15p. Első oldal kissé sérült. + 1914 A görömböly-talpolcai vízmű vizéről szóló jelentés 15p. + A Budapesti mérnöki kamara előterjesztése építésügyi témákban 30 p.
1905 Nagysárosi Műmalom-Részvénytársaság Eperjesen, Az igazgatóság és a felügyelő-bizottság évi jelentése valamint a zárszámadás 1904. deczember 31-ről. Eperjesen, 1905, Kósch Árpád, kissé fakult papírkötés, hajtásnyommal.