1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.
Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.