Military

Number of items: 149

1944 Pályázati hirdetmény a Magyar Királyi Horthy Miklós Honvéd Repülő Akadémiára való felvételre a jelentkezéshez szükséges űrlapok mellékletével, összesen 18 p.
17872.

6 000 HUF

1943 Termesszünk repcét - hadseregnek kell az olaj. Plakát 30x50 cm
17873.

4 000 HUF

1947 Életfogytiglanra ítélt munkásszázad parancsnok feleségének segélykérelme
17874.

5 000 HUF

1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai. Plakát, ragasztva, sarkán kis hiánnyal 31x48 cm
17875.

3 000 HUF

1913 Castelnuovo, K. u. k. 47. Infanterie-Truppendivisionskommando dicsérő oklevele Schiller János hadnagy részére, nagyméretű, dekoratív grafikával illusztrált oklevél, aláírással és bélyegzővel, hajtva, 59,5x43 cm
17876.

8 000 HUF

Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm
17877.

3 400 HUF
9,21
10,63

Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben
17878.

8 000 HUF

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm
17879.

4 000 HUF

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm
17880.

8 000 HUF

MOM tájoló, tokjában, jó állapotban.
17881.

4 000 HUF

Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm
17882.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. I. világháborús front emlék I-32. zászlóalj Bressanini dicsőség emlékére! felirattal, gravírozott csata térképpel. Belül aranyozva, gravírozott aláírásokkal 154g
17883.

50 000 HUF
135,50
156,25
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF