Military Number of items: 149
3346217
17872
500
Military
1944 Pályázati hirdetmény a Magyar Királyi Horthy Miklós Honvéd Repülő Akadémiára való felvételre a jelentkezéshez szükséges űrlapok mellékletével, összesen 18 p.
6 000 HUF
3407704
17873
500
Military
1943 Termesszünk repcét - hadseregnek kell az olaj. Plakát 30x50 cm
4 000 HUF
3187184
17874
500
Military
1947 Életfogytiglanra ítélt munkásszázad parancsnok feleségének segélykérelme
5 000 HUF
3409062
17875
500
Military
1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai. Plakát, ragasztva, sarkán kis hiánnyal 31x48 cm
3 000 HUF
3403254
17876
500
Military
1913 Castelnuovo, K. u. k. 47. Infanterie-Truppendivisionskommando dicsérő oklevele Schiller János hadnagy részére, nagyméretű, dekoratív grafikával illusztrált oklevél, aláírással és bélyegzővel, hajtva, 59,5x43 cm
8 000 HUF
3384946
17877
500
3400
Military
Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm
3 400 HUF
3384937
17878
500
Military
Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben
8 000 HUF
3307223
17879
500
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm
4 000 HUF
3307221
17880
500
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm
8 000 HUF
3406331
17881
500
Military
MOM tájoló, tokjában, jó állapotban.
4 000 HUF
3404454
17882
500
Military
Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm
2 000 HUF
3396697
17883
500
50000
Military
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. I. világháborús front emlék I-32. zászlóalj Bressanini dicsőség emlékére! felirattal, gravírozott csata térképpel. Belül aranyozva, gravírozott aláírásokkal 154g
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house