https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Documents

Number of items: 160

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1867 Kemencze osztályos egyezség
1
16025.

1867 Kemencze osztályos egyezség

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.
1
16026.

1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel
1
16027.

1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat
1
16028.

cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel
1
16029.

1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám
1
16030.

1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
3
 
1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban
1
16031.

1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1
16032.

1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.
1
16033.

1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről
1
16034.

1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel
1
16035.

1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.
1
16036.

1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment