Antique

Number of items: 153

Fali pipatórium. cca 19. sz. vége, pácolt keményfa, kis sérüléssel, 41x63 cm
13248.

20 000 HUF
54,20
62,50

Járási Ildikó (1953-): Királynő. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 30x15 cm
13249.

20 000 HUF
54,20
62,50

Női alak. Jelzett tűzzománc kép, fa keretben, 18x15 cm
13250.

12 000 HUF

Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzett, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben.
13251.

10 000 HUF

13252.

15 000 HUF
40,65
46,88

Okimono. Japán, cca 20. sz., kicsit laza és kis sérüléssel, 7x7 cm
13253.

20 000 HUF
54,20
62,50

13254.

13 000 HUF
35,23
40,63

Nagyméretű márvány asztali feszület, kétrészes, jó állapotban, m: 51 cm
13255.

8 000 HUF

Faragott fa angyal figura, m: 21 cm
13256.

8 000 HUF

Mária a kis Jézussal, esztergált fa dombormű, 20x15 cm
13257.

8 000 HUF

Szecessziós nagyító faragott fa keretben, h: 22 cm
13258.

7 500 HUF
20,33
23,44

Czóbel Marianna tűzzománc kép bőr keretben. jelzett Külső méret 30x17 cm
13259.

6 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF