Advertisement

Number of items: 218

17539.

5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets
17540.

5 000 HUF

1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17541.

4 000 HUF

cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula
17542.

4 000 HUF

cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel.
17543.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula
17544.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm
17545.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula
17546.

1 600 HUF

cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula
17547.

1 800 HUF

cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula
17548.

2 000 HUF

cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula
17549.

5 000 HUF

cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula
17550.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF