Posters

Number of items: 94

Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm.
11369.

2 800 HUF

Európai műtárgyfotók Kassák Lajos hagyatékából kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2004. március 21 - június 27, feltekerve, 47x68 cm
11370.

1 000 HUF

Eötvös József bemutatja: Fantázia Circus, nagyméretű cirkuszi plakát, ofszet, papír, feltekerve, szakadással, 100x70 cm
11371.

4 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Győrffy Sándor, Pataki Zsolt, Retek Tamás kiállítása, Százhalombatta, 1984. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 49x68 cm. Rendkívül ritka plakát, a kiállításon jazz koncerteken készült fotók szerepeltek, a bal oldalán Egberto Gismonti zenész látható!
11372.

4 400 HUF
11,92
13,75

Győrffy Sándor (1951-): Imreh Tibor, Mikó F. László, Győrffy Sándor, Selényi Károly István kiállítása a Bercsényiben, 1983. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által jelzett, 69x47 cm. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyommal, apró gyűrődésekkel. Ritka plakát, narancs színváltozatban!
11373.

4 800 HUF
13,01
15,00

Harag (Brad Pitt) és A bíró. Kétoldalas filmplakát, hajtva, 79,5×56 cm
11374.

3 000 HUF

Hejettes Szomjazók (Hejettes Szomlyazók/Helyettes Szomjazók) szenvedéjes élete, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1990, kiállítási plakát, litográfia, papír, hajtásnyomokkal, jobb alsó sarkában foltos, 70x50 cm
11375.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
11376.

12 000 HUF

Joseph Beuys 1981-es kiállítási plakát, sarkán kis sérüléssekkel 87x61 cm
11377.

3 000 HUF

K.u.K. szökevények, Lengyel-magyar film plakát, hajtásnyomokkal. 81x56 cm
11378.

1 400 HUF

Látóhegyi mese. Plakátterv. Vegyes technika, karton. Lap széle kissé sérült és foltos. 60x46 cm.
11379.

2 600 HUF
7,05

Magyar Nemzeti Cirkusz, nagyméretű cirkuszi plakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 113x81,5 cm
11380.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF