Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 115

1970. "Gimnázium Tiszavasvári" zománcozott fém iskolajelvény (33x37mm) T:XF zománchibák
33206.

1 600 HUF

1970. "KIOSZ 10 éves szervezeti munkáért" zománcozott bronz jelvény (25x35mm) T:AU
33207.

2 000 HUF

1970. "Kiváló Ifjúsági Vezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-
33208.

2 400 HUF

1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
33209.

2 000 HUF

1970. "Népi Ellenőrzés - 25 éves Törzsgárda tagság" aranyozott, műgyantás fém jelvény (24,5mm) T:AU
33210.

3 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, tokban T:AU NMK 712.
33211.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, tokban T:AU
NMK 712.

2 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF NMK 712.
33212.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF
NMK 712.

1 600 HUF

33213.

NMK 712.

1 400 HUF

1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta" törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF
33214.

1 200 HUF

1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
33215.

4 000 HUF

1980. "Zoo Pécs" (9db,3xklf) műgyantás fém állatkerti kitűzők T:AU
33216.

900 HUF
2,44
2,81

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.
33217.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:AU
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF