Photo

Number of items: 655

1920 A karmeliták felszentelt harangjai, kartonra kasírozott, hátoldalon is feliratozott fotó, 17×12 cm
16596.

1 400 HUF

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
16597.

1 200 HUF

16598.

2 000 HUF

cca 1980-1990 Koós Gyula (1923-2005) fényképészmester, fotóművész, egyházi fotós, fotóriporter anyaga: főként vallási témájú, egyházi szertartásokról készült felvételei, összesen kb. 100-120 db fotó, többségében jelzettek + 1988-as vietnami útjáról írt beszámoló, néhány mellékelt dokumentummal
16599.

6 000 HUF

16601.

1 400 HUF

cca 1865-1900 Családi fotóalbum, feltehetőleg debreceni család fotóalbuma, 94 fotóval, jelentős részben debreceni Gondy és Egey, de közte még: Debrecen, Müller L., Letzter Testvérek, Knöss F., Fleck Rudolf, Egey István, Munkács, Várkövi Albert; Fiume, G. Luzzatto; Veszprém-Balatonfüred, Lengyel S.; Pest-Debrecen, Simonyi, Nyíregyháza, Jéney és Társa, Kolozsvár, Dunky,...stb. Nagyrészt 10x6 cm fotókkal. Korabeli sérült, kopott egészbőr albumban, réz kapcsokkal, a táblákon részben sérülésekkel, 26x2x6 cm
16602.

22 000 HUF
59,62
68,75
19

1925 Gábor Ignácz Fiúnevelő Intézete, tablófotó nevesített portrékkal, kartonra ragasztva, karton sérült, 20×27 cm
16603.

6 000 HUF

1896 Az Ezredéves Országos Kiállítás (Millenniumi kiállítás) ünnepségeinek részlete, fotó kartonra kasírozva, későbbi (cca 1920) előhívás, a kartonon, a fotó mögötti részén a kiállítás egy promóciós címkéjének másolatával, a felületén sérüléssel, 18x25 cm, karton 27x40 cm
16604.

1 600 HUF

cca 1870-1910 Vegyes családi fotó tétel, a budapesti műtermek (közte 1 db pesti Borsos József) fotói mellett felvidéki (Eperjes, 4 db Divald Károly fotó, Bojárszky és Holénia; Kassa, Kemény Jenő), bécsi (Angerer), szegedi (2 db Brenner Testvérek, Lintner Ferenc), zombori - szolnoki (1 db Singer S.), nagybecskereki (Meinhardt Ag.), valamint debreceni (Némethi József) keményhátú fotóival, összesen 24 db és 3 db nagyméretű fotó, az egyiken későbbi (1920-1930 kr.) 2 db fotólappal, a fotók között a Bielek-család néhány nevesített fotójával (Bielek Vilmos Nagybecskerek, Bielek László Eperjes...stb.) Változó állapotban, közte sérült és foltos is, 10x6 cm és 25x33 cm.
16605.

4 000 HUF

16606.

1 000 HUF

16607.

900 HUF
2,44
2,81

16608.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF