Art-ceramics
Number of items: 192
3365507
12157
498
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
3 000 HUF
3363291
12158
498
900
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
3365186
12159
498
3800
Art-ceramics
3 800 HUF
3362185
12160
498
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
2 000 HUF
3362274
12161
498
Art-ceramics
3 000 HUF
3397952
12162
498
3200
Art-ceramics
SZJ jelzéssel dísztál, h: 5 cm
3 200 HUF
3396947
12163
498
Art-ceramics
Lekváros szilke, m: 19 cm
2 000 HUF
3397948
12164
498
3200
Art-ceramics
2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
3 200 HUF
3397979
12165
498
Art-ceramics
Jelzett iparművész dísztál, sérüléssel, d:18 cm
3 000 HUF
3397963
12166
498
3200
Art-ceramics
Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
3 200 HUF
3397960
12167
498
3200
Art-ceramics
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
3 200 HUF
3400961
12168
498
Art-ceramics
Vadászmintás kőedény korsó, kis sérüléssel, m: 23 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m