Art-ceramics

Number of items: 192

Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
12157.

3 000 HUF

Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
12158.

900 HUF
2,44
2,81

12159.

3 800 HUF
10,30
11,88

Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
12160.

2 000 HUF

12161.

3 000 HUF

SZJ jelzéssel dísztál, h: 5 cm
12162.

3 200 HUF
8,67
10,00

Lekváros szilke, m: 19 cm
12163.

Lekváros szilke, m: 19 cm

2 000 HUF

2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
12164.

3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett iparművész dísztál, sérüléssel, d:18 cm
12165.

3 000 HUF

Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
12166.

3 200 HUF
8,67
10,00

Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
12167.

3 200 HUF
8,67
10,00

Vadászmintás kőedény korsó, kis sérüléssel, m: 23 cm
12168.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF