Books: Technics Number of items: 90
3382346
20789
498
Books: Technics
Porsche Boxter. Stuttgart, én., Porsche AG, 113 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
3380817
20790
498
Books: Technics
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1921, NÉmeth József-,264 p. Korabeli félvászon-kötésben. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas professzor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49) névbejegyzésével.
2 400 HUF
3395977
20791
498
Books: Technics
Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
2 400 HUF
3385773
20792
498
Books: Technics
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
2 400 HUF
3381706
20793
498
Books: Technics
2 400 HUF
3351052
20794
498
Books: Technics
2 000 HUF
3380778
20795
498
Books: Technics
Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben.
2 000 HUF
3380783
20796
498
Books: Technics
Dr Geleji Sándor: Kohógéptan Bp., 1950 Tankönyvkiadó 478p. Kiadói félászonkötésben.
2 000 HUF
3401524
20797
498
Books: Technics
N. Sz. Acserkan: Fémforgácsoló szerszámgépek számítása és tervezése. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953., Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap és a címlap kijár. Megjelent 3000 példányban.
2 000 HUF
3380789
20798
498
Books: Technics
Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů . DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
3382842
20799
498
Books: Technics
2 db fotós kiadvány: Gyulai Ferenc: Gyermekfotó. Fotóélet Kiskönyvtára 6. Bp., 1941, szerzői kiadás, 63+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + Fényképezés télen és szobában. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Magyar Fotokereskedők Országos Egyesülete (Tolnai-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
2 000 HUF
3397699
20800
498
Books: Technics
Nissi Géza: Teleptan. Ipari Szakközépiskolai Tankönyv. Bp., 1975, Műszaki, papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house