Books: Social sciences Number of items: 106
3401475
20689
498
Books: Social sciences
Bertrand Russell: Önéletrajz. 1872-1914. Ford.: Vámosi Pál. Bp., 1970, Európa, 400+(4) p.+ 4 (kétoldalas) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
3214098
20690
498
Books: Social sciences
1 800 HUF
3398249
20691
498
Books: Social sciences
Besant, Annie: A sors törvénye. - - "Karma" című könyve. (Bp., 1941), Magyar Teozófiai Társulat, 95+(1) p. Kiadói papírkötés, néhány foltos lappal.
1 800 HUF
3396483
20692
498
Books: Social sciences
Papp István: Finn nyelvtan. Bp., 1958, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3401873
20693
498
Books: Social sciences
Fernando Henriques: Love in Action. The Sociology of Sex. London, 1964, Panther Books. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik. / In English language. Paperback, damaged, the back cover is missing.
1 800 HUF
3326908
20694
498
Books: Social sciences
Kovács Imre: A néma forradalom. Szolgálat és Írás Munkatársaságának Könyvei. Bp., én., Cserépfalvi, 262+2 p. + 4 t. A borító Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1 800 HUF
3366342
20695
498
Books: Social sciences
1 800 HUF
3323115
20696
498
Books: Social sciences
Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1 800 HUF
3380250
20697
498
Books: Social sciences
Enyedi György: Regionális folyamatok Magyarországon az átmenet időszakában. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3325136
20698
498
Books: Social sciences
Populismus. Von Poujade bis Pim Fortuyn - Gespräch mit Karin Priester. Texte zum Politischen Journalismus in Deutschland. Bonn, 2007, Dietz, 80 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3329047
20699
498
Books: Social sciences
Waldner Károly: Gallicizmusok gyűjteménye. Rendhagyó és hiányos igék. Képletes kifejezések melyek alkalmazása a franciául tudó magyaroknak nehézséget okoz. Összeáll.: - -. Bp,[1940.], Cserépfalvi, 62 p. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3309300
20700
498
Books: Social sciences
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house