Books: Other languages Number of items: 28
3342299
21093
498
Books: Other languages
Zimmermann, Wilhelm: Geschichte der Hohenstaufen. Stuttgart, 1865. Rieger. 920p. + 4 t (rézmetszetű táblák) Korabeli, aranyozott kissé kopott félbőr kötésben.
2 400 HUF
3401708
21094
498
Books: Other languages
John Barth: Giles Goat-Boy or, The Revised New Syllabus. New York, 1967, Fawcett. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. / In English language. Paperback, with slightly worn cover.
2 400 HUF
3382998
21095
498
2200
Books: Other languages
Szász, Thomas: The Second Sin. Garden City,1973, Anchor Press, 121 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban.
2 200 HUF
3366427
21096
498
Books: Other languages
2 000 HUF
3401882
21097
498
Books: Other languages
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Faust. Gesamtausgabe. Leipzig, 1967, Insel-Verlag, 651+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3219626
21098
498
Books: Other languages
1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
2 000 HUF
3384520
21099
498
Books: Other languages
Busch, Wilhelm: Bilder zur Jobsiade. München: Verlag von Fr. Bassermann 1915, 67p. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
3401712
21100
498
Books: Other languages
Ketsal' i golub'. Poeziya naua, maiya, kechua. Moszkva, 1983, Khudozhestvennaya literatura. Orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Russian language. Hardcover.
2 000 HUF
3330022
21101
498
Books: Other languages
Tommy Apple and Peggy Pear told by James Laver pictured by Henry Rox. London, Jonathan Cape. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3310104
21102
498
Books: Other languages
Aho, Juhani: Panu. Tartu, 1926, Eesti Kirjanduse Seltsi Kirjastus. Észt nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban. / In Estonian language. Paperback, damaged, worn condition.
1 600 HUF
3381274
21103
498
Books: Other languages
Hoffmann, E. T. A.: Don Juan - Ritter Gluck. Genf, Freizeit-Bibliothek. Bibliofil kiadás, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
3291635
21104
498
Books: Other languages
Busch, Wilhelm: Max und Moritz. Eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München, 1968, k.n. Reprint kiadás. Színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, részben foltos lapokkal.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house