Books: History

Number of items: 296

The National diet of Japan. La Diéte Nationale du Japon. The House of Representatives. La Chambre des Représentants. Tokyo, 1983., Okumura. Angol és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19673.

1 600 HUF

Máté György: Budapest szabad! Bp., 1980, Móra, 249+(11) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
19674.

1 600 HUF

2 db könyv - Kardos Tibor: Ki volt Mátyás király? Bp., Magvető. + Kisfaludy Katalin: Matthias rex. Magyar História. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó és kissé kopottas állapotban.
19675.

1 600 HUF

Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
19676.

1 600 HUF

Charles Gati: Vesztett illúziók. Moszkva, Washington, Budapest és az 1956-os forradalom. Bp,2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány
19677.

1 600 HUF

Dr. Ádám Sándor: Európa bűne, ahogy elbántak a magyarokkal. Bp., 2003, Szerzői. Kiadói papírkötés.
19678.

1 600 HUF

19679.

1 600 HUF

Pataki Vidor: Magyar történelem. Előadta Dr. Pataki Vidor a rend budapesti Szent Imre Gimnáziumának 1946/47. és 1947/48. tanéveiben. Thonon, 1983., Imp. du Messager, 187 p. Kiadói papírkötés.
19680.

1 600 HUF

Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19681.

1 600 HUF

Borsányi György: Kun Béla. Politikai életrajz. Bp., 1979, Kossuth, 425+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, a könyv végén kissé hullámos lapokkal.
19682.

1 600 HUF

Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19683.

1 600 HUF

Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp., 1965, Kozmosz Könyvek, 228+(8) p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kissé dohos.
19684.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF