Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 52

Dr, Csepregi Pál: A szőlő metszése, filotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés
20337.

1 400 HUF

Paul Wossidlo: Leitfaden der Botanik für höhere Lehranstalten. Berlin, 1911, Weidmannsche Buchhandlung, VII+329 p.+XVI (színes képtáblák) t. + 1 (színes térkép) t. Német nyelven. Dreizehnte verbesserte Auflage. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
20338.

2 000 HUF

Szabó Béla: Gyümölcsborok házi készítése. Bp., 1956. Mezőgazdasági, 67 p. Kiadói papírkötés, kopott, sérült borítóval, 2 lapon szakadással.
20339.

1 800 HUF
18

Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.
20340.

1 800 HUF

1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Bp., Globus-ny., 157+7 p.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
20341.

1 800 HUF

Villamos szakácskönyv. Villamos sütés-főzés és a polgári konyha étel-leirásainak kisebb gyűjteménye. Fejes Gyula rajzaival. Bp., [1940], Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus-ny.), 74+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval.
20342.

1 800 HUF

20343.

1 600 HUF

20344.

1 200 HUF

2 db szakácskönyv: Tárgyik-Nagy: Hidegkonyhai szakácsművészet; Csizmadia: Sütés-főzés a szabadban és a hétvégi házban.
20345.

1 200 HUF

Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
20346.

1 600 HUF

Gyümölcstermelők naptára 1941. Bp., 1941, Kiadja az Északpestvármegyei Gyümölcs- és Szőlőtermelők Egyesülete. Kiadói papírkötés.
20347.

1 400 HUF

N. Nagyváthy János: Magyar practicus termesztő. Magyar practicus tenyésztető. Az 1821-22-es kiadás REPRINT kiadása. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói foltos nylon-kötésben.
20348.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF