Books: Architecture, Art Number of items: 412
3401714
20142
498
Books: Architecture, Art
Ekaterina Degot: Terroristicheskii naturalizm. [Terrorista naturalizmus.] Moszkva, 1998, Ad Marginem. Orosz nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian language. Paperback.
2 000 HUF
3401975
20143
498
Books: Architecture, Art
Múzeumcafé 92. Szakralitás, vallás és örökség. Bp., 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3398394
20144
498
Books: Architecture, Art
Kalmár János: Az óra fejlődésének története. Kiállítási katalógus. A kiállítást rendezte és a vezetőt írta: - - Bp., é.n. (1953), Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum,(Rotaprint-ny.), 28 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Intézményi bélyegzővel.
2 000 HUF
3346172
20145
498
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 19. sz. festmények és modern művészet témában, 2016.
2 000 HUF
3324669
20146
498
Books: Architecture, Art
IX. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1985. Szerk.. Romváry Ferenc. Borító- és plakátterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1985, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csiky Tibor, Gádor Magda, Kő Pál, Matzon Frigyes, Samu Géza alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
2 000 HUF
3214593
20147
498
Books: Architecture, Art
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
1 800 HUF
3194625
20148
498
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
3217942
20149
498
Books: Architecture, Art
Baticz Levente: Rajzolási ismeretek. Kézirat. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1988. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval és lapszélekkel.
1 800 HUF
3402008
20150
498
Books: Architecture, Art
Bakallár breviárium. 875. számozott példány a művész aláírásával . Bp., 1996, Bakallár József és felesége magánkiadása. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 800 HUF
3378981
20151
498
Books: Architecture, Art
Mihályi Gábor: Időben - 60 éves Magyar Állami Népi Együttes. Hagyományok háza, 2011, kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
3401254
20152
498
Books: Architecture, Art
Swierkiewicz Róbert. Szerk.: Zsákovics Ferenc. Budapest,2009., 20'21 Galéria, 106 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3310897
20153
498
Books: Architecture, Art
Bényi László: Körhinta. Emlékforgácsok egy festő naplójából. DEDIKÁLT! 1991, Szerző. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house