Books: Other rarities Number of items: 490
3125694
21743
496
Alekszandr Gerskovics: Az én Petőfim. (Cikkek és tanulmányok). Bp., 1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3800 példányban.
1 600 HUF
3318722
21744
496
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3318728
21745
496
Faludy György: Pokolbéli víg napjaim. Bp., 1989, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3373791
21746
496
Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. Bp., [1943], Dr. Bendetz és Társa, 220 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
1 600 HUF
3209444
21747
496
1 600 HUF
3317223
21748
496
1 600 HUF
3358981
21749
496
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
2918149
21750
496
1 400 HUF
3301131
21751
496
1 000 HUF
3355930
21752
496
Encyclopaedia Hungarica I-III.+IV. Kiegészítő kötet. Szerk.: Bagossy László. Budapest, 1992-1998, Hungarian Ethnic Lexicon Foundation-Magyarságtudat Lexikon Alapítvány. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
1 400 HUF
3229727
21753
496
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1940, Magyar Élet, 262+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, .
1 400 HUF
3114015
21754
496
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house