Number of items: 490

Alekszej Tolsztoj: Első Péter. Ford.: Németh László. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói festett egészbőr-kötésben, 914p.
21694.

2 000 HUF

Krúdy Gyula: Pest. 1916. Első kiadás. Békéscsaba, 1917, Tevan, 8+181+3 p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben
21695.

2 000 HUF

21696.

2 000 HUF

21697.

1 800 HUF

21698.

1 400 HUF

Némethi Lajos: GriMaszk. Versek a színházról. (Dedikált!) Kaján Tibor rajzaival. Miskolc, 2010, Herendi 2004 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Némethi Lajos (1951- ) által dedikált példány.
21699.

1 400 HUF

21700.

1 800 HUF

21701.

1 800 HUF

Mikes Lilla: Kálmán György visszatér... ALÁÍRT! H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21702.

1 800 HUF

Sebestyén Károly Emlékek és tanulmányok.    Bp.. 1921. Pantheon. 159+(1) p. + 1 tábla. Megjelent 1500 számozott példányban, ez a 542-es, a szerző által aláírt példány. Kiadói egészvászon kötésben.
21703.

1 800 HUF

Bánóczi Dezső: ,,Rendezte: Dr. Bánóczi Dezső". (Iratok, írások egy élet margójára.) Bp., 1943, szerzői kiadás (Springer Gusztáv-ny.), 246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
21704.

1 800 HUF

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXX. 1905.- Budapesten, 1906. M. Kir. Egyetemi Ny. XIX. 209 l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21705.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF