Number of items: 490

Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (98./1000) példány
21573.

5 000 HUF

21574.

5 000 HUF

Hommage a Radnóti. Bp., [1979.], Magyar Helikon, (Zrínyi-ny.), 10 sztl. lev. Radnóti Miklós 'Erőltetett Menet' c. verse magyar, francia, angol, orosz, német, szlovák, szerbhorvát, olasz, lengyel, és cseh nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott, 147 számú számozott példány, Jobbágy Károly (1921-1998) költő, műfordító részére szóló példány.
21575.

4 000 HUF

Eckert, Achim: A gyógyító TAo. Bp., 1998, Bioenergetic. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21576.

5 000 HUF

4 db régi könyv: Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Első kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egy kijáró lappal. + Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. II. köt. Eötvös Károly Munkái XIV. Bp., 1908, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel. + Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. + Twain, Mark: Az 1,000.000 fontos bankó és más novellák. Ford.: Bálint Lajos. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, a gerincen sérülésekkel.
21577.

4 800 HUF
13,01
15,00

Gróf Dessewffy József bizodalmas levelezése Kazinczy Ferenczczel 1793-1831. III. köt. Kiadta: Kazinczy Gábor. Gróf Dessewffy József irodalmi hagyományai I. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 2 sztl. lev.+ 389p. + hozzákötve: Kazinczy Ferenc levelezése Berzsenyi Dániellel 1808-1831. Pest, 1860 Heckenast 274p. félvászon-kötésben,
21578.

4 800 HUF
13,01
15,00

21579.

4 800 HUF
13,01
15,00

Páldeák Iván József: Mesélek magamnak. (DEDIKÁLT). Bp., 2017, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző, Páldeák Iván József (P. Szabolcs OFM) ferences szerzetes által DEDIKÁLT példány.
21580.

4 800 HUF
13,01
15,00

21581.

4 600 HUF
12,47
14,38

21582.

3 600 HUF
9,76
11,25

Sértő Kálmán versei. Sajtó alá rendezte: Gellért Vilmos. 1943, Centrum, sérült papírkötés, 728p, folttal.
21583.

4 400 HUF
11,92
13,75

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irod. és Nyomdai R.T., 208+(4) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21584.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF