Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Babári Netti 2 db DEDIKÁLT könyve: Csiribébi történetek.; A lovam álma. H.n., 2013-2023, Underground. Kiadói papírkötés. Mindkét kötet a szerző által kézzel sorszámozott és dedikált.
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. (Dedikált!) Bp., 1966, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, fakó gerinccel. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által dedikált példány.
Horányi Katalin: Belsőelhárítás. A szerző, Horányi Katalin (1947-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. hn., 2002., Neoprológus Bt. Kiadói papírkötés.