Books: Military

Number of items: 62

Tolnai A világháború története 1914-1918 I-X. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Teljesen átdolgozott, második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kisebb kopásokkal a kötéseken
19753.

20 000 HUF
54,20
62,50

19754.

12 000 HUF

[Toldy István] A Rokkant Huszár: Baka-humor az utczán, kaszárnyában és háborúban. Összegyüjté - - . Bp., 1878, Franklin-Társulat, 237+(3) p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészbőr-kötésben, az eredeti hátsó papírborító bekötve, Vrabély Ármánd (1864-1939) bölcseleti doktor, író, honvédelmi miniszteri segédtitkár tulajdonosi bélyegzőjével.
19755.

6 000 HUF

Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp. 1936. M. Kir. Áll. Térképészeti Int. 371 l. 1 színes térk. mell. 6 sztl. lev. (II-XIII. mell.) 299 szövegközti és egészoldalas, részben színes ábrával, térképpel, képpel. Kopottas kiadói egészvászon-kötésben.
19756.

6 000 HUF

19757.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szabó József - M. Szabó Miklós: A magyar katonai repülés története 1938-2008. Bp., 2007., Zrínyi, 111+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19758.

2 400 HUF

19759.

3 600 HUF
9,76
11,25

Roger Ford: A tigris harckocsi. Ford.: Halmai Péter. 20. Századi Hadtörténet. A II. világháború híres harceszközei. Debrecen, 2000, Hajja és Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19760.

3 400 HUF
9,21
10,63

19761.

3 200 HUF
8,67
10,00

Walther Pahl: Weltkampf um Rohstoffe. Leipzig,1939,Wilhelm Goldmann Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
19762.

2 800 HUF

Balázs József-Pongó János: Pisztolyok, revolverek. Bp.,(1977.),Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, gazdag képanyaggal
19763.

2 800 HUF

Babucs Zoltán - Maruzs Roland: "Jász vitézek, rajta, előre !". A jászberényi kerékpáros és harckocsi zászlóalj története (1921-1945). é.n., Puedlo, kartonált papírkötés.
19764.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF