https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 88

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lenin bronz büszt Iszkra (szikra) felirattal. Feltehetően az Iszrka c. lap emléke, díja volt, cs 1930. 25 cm
1
13281.

Lenin bronz büszt Iszkra (szikra) felirattal. Feltehetően az Iszrka c. lap emléke, díja volt, cs 1930. 25 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm
1
13282.

Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
Sl? jelzéssel: Női alak, terrakotta, m: 12,5 cm
1
13283.

Sl? jelzéssel: Női alak, terrakotta, m: 12,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
2013 Böszörményi László országgyűlési képviselő portréja. Faragott fa, jelzett, 32x25 cm
1
13284.

2013 Böszörményi László országgyűlési képviselő portréja. Faragott fa, jelzett, 32x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Szabolcs Péter (1942-): Madonna. Bronz. Zárható fa keretben, Jelzett. 16x20 cm
1
13285.

Szabolcs Péter (1942-): Madonna. Bronz. Zárható fa keretben, Jelzett. 16x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Keleti istennő faragott fa szobor. 29 cm
1
13286.

Keleti istennő faragott fa szobor. 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2 db éneklő és zenélő puttó szobor. Ón figura, márvány posztamensen 18 cm
1
13287.

2 db éneklő és zenélő puttó szobor. Ón figura, márvány posztamensen 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11 cm
1
13288.

Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm
1
13289.

Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Idol. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 10 cm
1
13290.

Nagy Sándor (1923-2017): Idol. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Imádat. Bronz szobor, jelzett Clodion. Márvány talapzaton, m: 24 cm
1
13291.

Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Imádat. Bronz szobor, jelzett Clodion. Márvány talapzaton, m: 24 cm

 
Sold
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
3
 
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.
1
13292.

Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment