Printed Materials

Number of items: 299

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17680.

500 HUF
1,36
1,56

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17681.

500 HUF
1,36
1,56

1928-1932 Az Erdélyi Helikon 4 db száma (I. évf. 2. sz., III. évf. 5. és 6. sz., V. évf. 3. sz.), főszerk.: Kisbán Miklós. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17682.

500 HUF
1,36
1,56

1935-1936 Festék közlöny c. szaklap 4 db száma, szerk.: Borszéky Aladár és Szász Péter, tűzött papírkötés, változó állapotban.
17683.

1 000 HUF

1937 Festék közlöny c. szaklap 8 db száma, szerk.: Szász Péter, tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
17684.

2 000 HUF

1938 Festék közlöny c. szaklap 6 db száma, szerk.: Simich Gusztáv és Szász Péter, tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
17685.

1 400 HUF

cca 1960, Moszkvics 407 TIP. szeméygépkocsi kenési táblázata, hullámos, folttal, szakadással
17686.

1 000 HUF

1914-1918 Budapesti Szemle folyóirat összesen 15 darab kiadványa, szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
17687.

500 HUF
1,36
1,56

1915, Budapesti Szemle folyóirat teljes évfolyama, 12 kiadvány, 457-468. szám. Szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
17688.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1918 ,,Éljen a Munkás-paraszt Vörös Hadsereg!", ukrán nyelvű hirdetmény, kisebb szakadásokkal, sérült lapszélekkel, 31,5x45 cm / Announcement regarding the Workers' and Peasants' Red Army, in Ukrainian language, with tears, damaged edges
17689.

1 400 HUF

cca 1920 ,,Munkás és paraszt elvtársak!", az Ukrán Szovjet Köztársaság katonai titkárságának propaganda és kiadói osztálya által kiadott felhívás, kétoldalas hirdetmény, ukrán nyelven, lapszéli szakadásokkal, 30,5x21,5 cm / Announcement of the Ukrainian Soviet Republic, double-sided, in Ukrainian language, with a few tears
17690.

1 400 HUF

1928 A Magyarság c. lap I. fél évfolyami száma bekötve, félvászon kötésben.
17691.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF