Printed Materials Number of items: 299
3266826
17680
496
500
Printed Materials
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal 3266831
17681
496
500
Printed Materials
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal 3372571
17682
496
500
Printed Materials
1928-1932 Az Erdélyi Helikon 4 db száma (I. évf. 2. sz., III. évf. 5. és 6. sz., V. évf. 3. sz.), főszerk.: Kisbán Miklós. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
3372692
17683
496
Printed Materials
1935-1936 Festék közlöny c. szaklap 4 db száma, szerk.: Borszéky Aladár és Szász Péter, tűzött papírkötés, változó állapotban.
1 000 HUF
3372695
17684
496
Printed Materials
1937 Festék közlöny c. szaklap 8 db száma, szerk.: Szász Péter, tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
2 000 HUF
3372699
17685
496
Printed Materials
1938 Festék közlöny c. szaklap 6 db száma, szerk.: Simich Gusztáv és Szász Péter, tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
1 400 HUF
3317281
17686
496
Printed Materials
cca 1960, Moszkvics 407 TIP. szeméygépkocsi kenési táblázata, hullámos, folttal, szakadással
1 000 HUF
3201850
17687
496
500
Printed Materials
1914-1918 Budapesti Szemle folyóirat összesen 15 darab kiadványa, szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben. 3201847
17688
496
500
Printed Materials
1915, Budapesti Szemle folyóirat teljes évfolyama, 12 kiadvány, 457-468. szám. Szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben. 3235652
17689
496
Printed Materials
cca 1918 ,,Éljen a Munkás-paraszt Vörös Hadsereg!", ukrán nyelvű hirdetmény, kisebb szakadásokkal, sérült lapszélekkel, 31,5x45 cm / Announcement regarding the Workers' and Peasants' Red Army, in Ukrainian language, with tears, damaged edges
1 400 HUF
3235613
17690
496
Printed Materials
cca 1920 ,,Munkás és paraszt elvtársak!", az Ukrán Szovjet Köztársaság katonai titkárságának propaganda és kiadói osztálya által kiadott felhívás, kétoldalas hirdetmény, ukrán nyelven, lapszéli szakadásokkal, 30,5x21,5 cm / Announcement of the Ukrainian Soviet Republic, double-sided, in Ukrainian language, with a few tears
1 400 HUF
3370768
17691
496
Printed Materials
1928 A Magyarság c. lap I. fél évfolyami száma bekötve, félvászon kötésben.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house